Zaterdag 21 juni 2025, 05:00 – 06:30u.

Op de langste dag van het jaar vieren we de zomerzonnewende én de Internationale yogadag. Dit jaar organiseert Mangala dit event in samenwerking met Abdij van Park en Parcum, mede in het kader van hun tentoonstelling ‘Ecstasy & Orewoet’.

Een bijzondere yogales die start om 5 uur, op tijd voor de zonsopgang, en in verbinding met de natuur en de stilte. Deze les is voor iedereen toegankelijk en wordt gegeven door Miriam van Gilse van Mangala. Klaas Janssens zorgt voor een sprankelende meditatieve muzikale afsluiting op zijn surbahar (een bas-sitar) geïnspireerd op een Indische ochtendraga. Na afloop kun je nog even napraten bij een drankje. 

Afspraak in het natuurpark De Warande (Abdij van Park, Heverlee) nabij het stiltekunstwerk Aedicula. Bij slecht weer in de Tiendenschuur van Abdij van Park. 

Deze sessie en het drankje zijn gratis. Iedereen is welkom en je hoeft je niet in te schrijven.

Breng je eigen (yoga)mat mee en draag comfortabele, warme kleding. 

JardinJuliette_gebouw